Nauka języka niemieckiego z Deutsch perfekt

  Nauka języka niemieckiego z Deutsch perfekt

  Nauka języka niemieckiego z wykorzystaniem materiałów opracowanych przez Deutsch perfekt

  Co miesiąc na łamach magazynu pojawiają się teksty na aktualne tematy poświęcone życiu w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Trener audio oraz zeszyt ćwiczeń pozwalają na dalsze doskonalenie znajomości języka niemieckiego.

  Dziennikarstwo i dydaktyka w jednym: czasopismo Deutsch perfekt

  W każdym z wydawanych co miesiąc zeszytów magazynu Deutsch perfekt można znaleźć szereg ciekawych materiałów do efektywnej nauki języka niemieckiego: interesujące reportaże, praktyczne porady i wskazówki dotyczące życia w Niemczech, ciekawe wywiady; a także szereg objaśnień i ćwiczeń poświęconych niemieckiemu słownictwu i gramatyce.

   

  Teksty na trzech poziomach zaawansowania

  Każdy z tekstów w magazynie Deutsch perfekt ma jasno określony poziom zaawansowania. Dzięki temu czytelnik może wybrać treści dostosowane do posiadanych przez niego umiejętności językowych. Poziomy językowe bazują na stopniach zaawansowania określonych w ramach wspólnych europejskich wytycznych:

  • Łatwy (A2): teksty dla osób o podstawowym poziomie znajomości języka

  • Średni (B1): teksty na średnim poziomie zaawansowania (idealne do przygotowania do egzaminów takich jak Goethe Zertifikat B1, das ösd Zertifikat B1 oraz Zertifikat Deutsch / telc Deutsch B1)

  • Trudny (B2 i wyższy): teksty dla zaawansowanych
    

  Objaśnienia znaczenia słów ułatwiające zrozumienie

  W każdym zeszycie magazynu Deutsch perfekt można znaleźć objaśnienia do 750 słów, wyrażeń i zwrotów. Znaczenia słów są objaśnione prostym językiem dopasowanym do poziomu danego tekstu. Są one umieszczone tuż obok tekstu, aby czytający mógł je szybko odnaleźć. W objaśnieniach podana jest również sylaba, na którą pada akcent oraz liczba mnoga danego słowa, jak również różnice występujące lokalnie.

  Objaśnienia słów stanowią pomoc nie tylko w rozumieniu tekstów. Idealnie nadają się również do wzbogacania posiadanego zasobu słownictwa.

   

  Tematy poruszane w magazynie Deutsch perfekt

  Ponad 20 redaktorów, autorów i korespondentów nieustannie poszukuje interesujących tematów do magazynu Deutsch perfekt. Magazyn stanowi kolorową mieszankę krótkich wiadomości i obszernych reportaży, interesujących wywiadów i kontrowersyjnych debat za i przeciw, podróżniczych wskazówek i praktycznych porad dotyczących pracy zawodowej, studiów jak również codziennych konwersacji. Gospodarka, kariera, polityka, kultura, rozrywka, sport, turystyka, codzienne życie w Niemczech to wszystko można znaleźć w magazynie Deutsch perfekt. Oczywiście na naszych łamach nie zapominamy o Austrii i Szwajcarii. Tak często jak to możliwe pojawiają się również wypowiedzi różnych ciekawych osób: prominentów i ekspertów oraz zupełnie „zwykłych“ ludzi, którzy mają coś interesującego do powiedzenia na danym temat. W każdym wydaniu Deutsch perfekt można znaleźć także „spojrzenie z zewnątrz“, a więc z perspektywy obcokrajowca. Dzięki lekturze Deutsch perfekt można dowiedzieć się, co w Niemczech, Austrii i Szwajcarii jest ważne, o czym dyskutują ludzie, jakie mają pragnienia, obawy oraz marzenia.

   

  Ćwiczenia gramatyczne i leksykalne

  Każdego miesiąca na 15 stronach magazynu Deutsch perfekt można znaleźć objaśnienia i ćwiczenia gramatyczne, leksykalne i stylistyczne oraz inne dotyczące fenomenów języka niemieckiego. Ćwiczenia są zawsze perfekcyjnie dopasowane do treści aktualnego wydania. Ponadto w każdym zeszycie można znaleźć dialogi, przykłady tekstów, listy słówek oraz krzyżówki wspomagające naukę języka niemieckiego.

   

  Nauka języka niemieckiego z naszymi kartami do zbierania

  Ważne informacje językowe na przykład słownictwo lub zwroty można znaleźć również na przygotowanych przez nas specjalnych kartach do zbierania. Zamieszczone na nich wskazówki oraz przykłady stanowią świetną pomoc językową w codziennej komunikacji oraz pracy. To bardzo pomocne informacje zebrane w zwięzłej formie. A przy okazji duża frajda z kolekcjonowania.
   

   

   

  Więcej ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych w Deutsch perfekt Plus

  Jeszcze więcej ćwiczeń można znaleźć w Deutsch perfekt Plus. Ten dodatkowy zeszyt pozwala na jeszcze intensywniejszy trening słownictwa i zagadnień gramatycznych pojawiających się w magazynie. Każdego miesiąca pozwala na dalsze i jeszcze intensywniejsze doskonalenie kompetencji w zakresie ortografii, rozumienia tekstów pisanych oraz rozumienia ze słuchu.
   

   

  Ćwiczenia w rozumieniu ze słuchu z Deutsch perfekt Audio

  Chcesz ćwiczyć rozumienie ze słuchu i poprawić swoją wymowę? Teraz to możliwe dzięki Deutsch perfekt Audio. Ponad godzina materiałów audio w języku niemieckim na CD lub do pobrania zawierających teksty do słuchania, dialogi i ćwiczenia. Wiele z nich odnosi się do treści w danym numerze magazynu. Ponadto w każdym miesiącu pojawia się temat specjalny wraz z zestawami ćwiczeń na różnych poziomach zaawansowania. Oprócz ćwiczeń doskonalących rozumieniu ze słuchu oraz wymowę w materiałach Deutsch perfekt Audio można znaleźć również treści poświęcone słownictwu, gramatyce i fonetyce.
   

   

  Nauka niemieckiego z aplikacją: aplikacja Deutsch-perfekt

  Ćwicz swój niemiecki również mobilnie: Aplikacja Deutsch-perfekt łączy w sobie magazyn z trenerem audio w wygodnej aplikacji.

   

  Ćwicz swój niemiecki online na stronie deutsch-perfekt.com.

  Na naszej stronie internetowej można znaleźć szeroki wybór tekstów, ćwiczeń i materiałów do słuchania opracowanych przez zespół redakcyjny magazynu Deutsch perfekt. Ponadto zamieszczonych jest tu szereg innych treści do nauki języka niemieckiego. Specjalny dodatek stanowi trener słówek: pozwala on na zapis słówek z tekstów i ćwiczenie ich znajomości na zasadzie wyboru z kartoteki.

  Kto wydaje Deutsch perfekt?

  Wydawnictwo Spotlight Verlag Gmbh

  Deutsch perfekt to magazyn wydawany przez wydawnictwo Spotlight Verlag GmbH. Od 1981 łączy ono dziennikarstwo z edukacją językową. Oprócz Deutsch perfekt oficyna Spotlight Verlag wydaje także:

  • Spotlight (język angielski)

  • Business Spotlight (język angielski w biznesie)

  • ADESSO (język włoski)

  • ECOS (język hiszpański)

  • écoute (język francuski)
    

  Zespół redakcyjny Deutsch perfekt

  W zespole redakcyjnym magazynu Deutsch perfekt profesjonalni dziennikarze ściśle współpracują z doświadczonymi ekspertami w nauczaniu „języka niemieckiego jako języka obcego“. Dziennikarze oraz autorzy współpracujący z naszą redakcją pracowali lub pracują nadal dla tak znanych tytułów prasowych i rozgłośni takich jak na przykład:

  • Die Zeit

  • Süddeutsche Zeitung

  • Frankfurter Allgemeine Zeitung

  • Berliner Zeitung

  • Westdeutscher Rundfunk

  • Norddeutscher Rundfunk

  • Deutschlandradio

  • Deutsche Welle

  Ich doświadczenie to gwarancja rzetelnego researchu i tekstów najwyższej jakości.

  Pracownicy redakcji językowej Deutsch perfekt posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu kursów języka niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania zarówno w kraju i za granicą w takich placówkach jak np.

  • Goethe-Institut

  • Volkshochschule

  • uniwersytety

  • prywatne szkoły językowe

  • kursy językowe w firmach

  Jeszcze inni pracownicy redakcji każdego miesiąca przygotowują 750 objaśnień słówek (po niemiecku) do specjalnej rubryki oraz ich tłumaczenia na siedem języków.
  Wykwalifikowani fachowcy odpowiadają za przygotowanie materiałów dodatkowych Deutsch perfekt Plus (do intensywnej nauki) oraz Deutsch perfekt im Unterricht (dla nauczycieli i lektorów).

  Do naszego zespołu redakcyjnego należą również doświadczeni pracownicy odpowiadający za szatę graficzną, skład/layout, ilustracje, produkcję, witrynę internetową i studio dźwiękowe.

   

  Kto jest czytelnikiem Deutsch perfekt?

  Magazyn Deutsch perfekt trafia do czytelników w ponad 100 krajach. Dla nich wszystkich język niemiecki jest ważny. Dla wielu po prostu dlatego, że się go uczą i go lubią. Dla niektórych również dlatego, że kochają kogoś, kto mówi po niemiecku. Bądź też dlatego, że potrzebują języka do pracy i chcieliby znać go lepiej. Niektórzy chcą zamieszkać w Niemczech, Austrii lub Szwajcarii. Inni natomiast już tam mieszkają i chcieliby lepiej komunikować się po niemiecku ze swoimi sąsiadami czy też kolegami. Nic dziwnego zatem, że Deutsch perfekt w bibliotekach Goethe-Institut na całym świecie zalicza się obok magazynu informacyjnego Der Spiegel i tygodnika Die Zeit do trzech najpopularniejszych gazet i czasopism.

  Deutsch perfekt dla nauczycieli

  Deutsch perfekt pozwala chętnym nie tylko na wygodną naukę języka niemieckiego w domu. Magazyn, trener audio jaki i zeszyt ćwiczeń stanowią także doskonałe materiały do nauki języka niemieckiego w ramach kursów.

  Najważniejsze zalety Deutsch perfekt jako materiały uzupełniające do wykorzystania podczas kursów językowych:

  1. Autentyczne prasowe teksty na aktualne tematy: idealne do dyskusji na tematy społeczne, kulturowe i krajoznawcze

  2. Sprawdzona mieszanka rodzajów tekstów (teksty opisowe, wywiady, opowiadania w pierwszej osobie itd.) i długości tekstów (od krótkich wiadomości po reportaże)

  3. Trzy poziomy językowe określone w ramach wspólnych europejskich wytycznych

  4. Dostosowane do danego poziomu objaśnienia słów po niemiecku dodatkowo motywują uczącego i sprawiają, że Deutsch perfekt można wykorzystać na całym świecie

  5. Bezpłatny serwis dla nauczycieli Deutsch perfekt im Unterricht: W ramach serwisu każdego miesiąca udostępniane są ćwiczenia i materiały do kopiowania dopasowane do treści aktualnego wydania. Nauczyciele i lektorzy otrzymujący magazyn pocztą, materiały z serwisu dla nauczycieli otrzymują również w formie drukowanej. Natomiast prenumeratorzy wydania elektronicznego materiały z serwisu dla nauczycieli mogą pobrać na naszej strony internetowej.

  Pytania i odpowiedzi

  Mają Państwo jeszcze jakieś pytania? Poniżej zamieściliśmy odpowiedzi na najczęstsze pytania naszych czytelników.

  Deutsch perfekt można nabyć w dobrze zaopatrzonych kioskach i dworcowych księgarniach. Jeżeli nie mogą Państwo znaleźć na półce naszego magazynu, proszę zapytać sprzedawcę! Na stronie serwisu My Kiosk można w łatwy sposób znaleźć placówki handlowe, które dystrybuują nasze czasopismo. Magazyn Deutsch perfekt jest dostępny w kioskach także w wielu innych krajach oraz oczywiście w Internecie. W naszym sklepie prenumeratora można dokonać wyboru prenumeraty. Podane są tam również wszystkie ceny. Podane ceny zawierają koszty wysyłki na terenie Niemiec. W przypadku wysyłki za granicę doliczane są dodatkowe koszty przesyłki.http://www.deutsch- perfekt.com/fragen-antworten/deutsch/testabo

  Tak, nie stanowi to problemu. Cena w euro zawiera koszty wysyłki na terenie Niemiec. Dla wszystkich innych krajów dochodzą jeszcze dodatkowe koszty wysyłki.http://www.deutsch-perfekt.com/fragen-antworten/deutsch/testabo

  Jeżeli mieszkają Państwo za granicą dobrym rozwiązaniem jest zamówienie wersji elektronicznej magazynu Deutsch perfekt. Posiadając prenumeratę już w pierwszym dniu sprzedaży nowego numeru można pobrać kompletny magazyn w formacie pdf lub przeglądać go wygodnie w bezpłatnej aplikacji. Ponadto można w ten sposób zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Za wersję elektroniczną można zapłacić za pomocą karty kredytowej lub bezpośrednio w aplikacji Deutsch-perfekt.

  Tak. Ceny promocyjne obowiązują jednakże wyłącznie dla magazynu w formie drukowanej. Faktura musi być wystawiona na ucznia, studenta, osobę odbywającą służbę zastępczą, stażystę lub referendarza. Aby otrzymać rabat, wystarczy przesłać mailem odpowiednie zaświadczenie (kopia wystarczy) na adres naszego serwisu czytelnika. Bez przedłożenia dokumentu uprawniającego do zniżki zostanie naliczona standardowa cena za prenumeratę.

  Na prenumeratę dla grup udzielamy atrakcyjnych rabatów. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszym pokoju nauczycielskim Spotlight.

  Na wszelkie pytania związana z prenumeratą chętnie odpowie Państwu nasz dział obsługi klienta - w języku niemiecki i angielskim. Dział obsługi klienta służy również pomocą, gdy chcą Państwo podarować komuś prenumeratę Deutsch perfekt lub jeżeli zmienił się Państwa adres: Nasz zespół działu obsługi pozostaje do Państwa dyspozycji! Dane kontaktowe można znaleźć na nasze stronie serwisu czytelnika.

  Z chwilą upływu pierwszego okresu próbnego można w każdej chwili zrezygnować z prenumeraty z gwarancją zwrotu pieniędzy za zapłacone, lecz jeszcze niedostarczone numery. Rezygnację należy przesłać na adres naszego serwisu czytelnika. Ważna informacja: prenumeraty podarunkowe wygasają automatycznie z upływem roku. Nie trzeba składać rezygnacji!

  Comiesięczny dodatek Deutsch perfekt im Unterricht każdorazowo zawiera szereg inspirujących pomysłów, ćwiczeń i materiałów do kopiowania pomagających w ciekawym przeprowadzeniu lekcji języka obcego. Przygotowane materiały dydaktyczne są gotowe do użycia. Ich treści korespondują z treściami z aktualnego numeru magazynu i obejmują stopnie trudności od A2 do C1. Lektorzy języków obcych, nauczyciele i dydaktycy, którzy zamówią Deutsch perfekt, materiały z serwisu dla nauczycieli otrzymują bezpłatnie wraz z magazynem.

   

  zurück zur Startseite