FOLLOW US

Розуміти Німеччину

Gruppe von Menschen

Як німецькою називаються найважливіші медикаменти? Як знайти правильний банк для мого рахунку? Як податися на роботу в німецьку компанію? Ті, хто тільки приїхали в Німечинну, мають багато питань. Ми хочемо допомогти вам інформацією про цю країну, її людей та мову і так, сподіваємося, зробити ваше життя тут дещо комфортніше. Ми переклали вступи до наших німецькомовних текстів на українську, щоб вам було легше зорієнтуватися на сторінці. Зверніть увагу на те, що самі матеріали написані німецькою.

Zur deutschen Version der Seite

Щоденні справи в Німеччині | Sprachfeature

Розуміти мову бюрократії

Той, хто живе в Німеччині, рано чи пізно зустрінеться із мовою бюрократії. Зазвичай формулювання в офіційних документах досить складні - навіть для німців. Чому це так? І як можна їх краще розуміти?

Mittel
Щоденні справи в Німеччині

Німецька в аптеці

Чи досить вам вашої німецької для походу в аптеку? Тут ви знайдете корисні слова та вирази.

Mittel
Щоденні справи в Німеччині

Дитячий журнал ZEIT LEO українською

Всередині – гра, в яку можна бавитися із новими німецькими друзями, репортаж із футбольного матчу, що його відвідали маленькі українець та німець, а також задачки на уважність. Ви можете безкоштовно завантажити електронну версію журналу або ж замовити фізичну копію.

Професія та навчання | Deutsch im Beruf

В пошуках роботи?

Хороші новини: для багатьох іноземців пошук роботи в Німеччині став простішим! І є установи, які допомагають знайти робоче місце.

Mittel
Професія та навчання | Deutsch im Beruf

Податися на посаду

Щоб показати, що ви саме та людина, яку шукають на означену посаду, вам потрібно буде написати заявку. Як вона має виглядати?

Schwer
Професія та навчання | Deutsch im Beruf

Заявка на роботу: ось я!

Резюме надає роботодавцю інформацію про ваші досвід, освіту та знання. Воно надзвичайно важливе для будь-якої заявки на роботу.

Mittel
Гроші та страхування | Wie Deutschland funktioniert

Новий банк, новий рахунок

Майже для будь-яких грошових транзакцій в Німеччині – позики, плати за оренду чи, скажімо, членського внеску – вам необхідно мати банківський рахунок. Без нього життя тут вкрай складне, якщо взагалі не неможливе.

Leicht